MITSUBISHI MOTORS pagalbos programa

MITSUBISHI MOTORS pagalbos programa, sukurta Jūsų, kaip MITSUBISHI automobilio savininko, problemų sprendimui, kad galėtumėte ramiai naudotis savo automobiliu. Ši programa buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad Jūsų automobilio gedimas atostogų metu ar namuose Jums ir Jūsų keleiviams sukeltų kuo mažiau nepatogumų. Mes tikimės, kad Jums niekada nereikės naudotis šiomis paslaugomis, tačiau prašome skirti šiek tiek laiko ir perskaityti šį bukletą, kad žinotumėte ką daryti, jei Jums kartais prireiktų pagalbos.

 

MAP telefonu Jūs galite skambinti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir MAP suteiks Jums paslaugas, kurios yra:

 • Greitos ir efektyvios.
 • Sukurtos, siekiant išspręsti visas galimas problemas.
 • Pastovios ir prieinamos visoje Europoje (žiūrėti geografinį išdėstymą).

MITSUBISHI MOTORS pagalbos programa, sukurta Jūsų, kaip MITSUBISHI automobilio savininko, problemų sprendimui, kad galėtumėte ramiai naudotis savo automobiliu. Ši programa buvo sukurta siekiant užtikrinti, kad Jūsų automobilio gedimas atostogų metu ar namuose Jums ir Jūsų keleiviams sukeltų kuo mažiau nepatogumų. Mes tikimės, kad Jums niekada nereikės naudotis šiomis paslaugomis, tačiau prašome skirti šiek tiek laiko ir perskaityti šį bukletą, kad žinotumėte ką daryti, jei Jums kartais prireiktų pagalbos.

 • Pagrindinė pagalba namuose ir kelyje: kuro, raktų, padangų ir smulkus elektros ar mechaninis remontas.
 • Automobilio vilkimas: į artimiausią įgalioto MITSUBISHI atstovo serviso centrą, jei automobilio nepavyksta suremontuoti vietoje.
 • Saugojimas ar parkavimas: kai gedimas atsiranda ne darbo valandomis ir automobilį reikia nuvilkti į įgaliotojo MITSUBISHI atstovo serviso centrą, šiuo atveju automobilis bus pastatytas saugioje vietoje ir sekančią darbo dieną darbo valandomis transportuojamas į įgaliotojo MITSUBISHI atstovo serviso centrą.
 • Skubaus pranešimo perdavimas: MAP perduos skubią žinutę Jūsų šeimai, draugams ar kolegoms darbe.
 • Informacijos tarnyba: pageidaujant, mes galime suteikti Jums pagrindines technines konsultacijas apie Jūsų automobilį, taip pat apie įgaliotųjų MITSUBISHI atstovų išdėstymą Europoje.
 • Teisinės ir medicininės rekomendacijos: kreipiantis pagalbos gali būti suteikiamos teisinės ar medicininės konsultacijos.
 • Europos muito mokesčiai: jei automobilis yra sugadintas taip, jog jo neįmanoma pataisyti, MAP sumokės visus muito mokesčius, susidariusius dėl jo atsisakymo.
 • Galiojimo periodas: MAP paslaugos yra taikomos visiems naujų MITSUBISHI automobilių savininkams 5 metų arba 100 000 km garantiniam laikotarpiui, prasidedančiam pirmos automobilio registracijos dieną.
 • Asmenys, galintys naudotis MAP: savininkas (vairuotojas) ir visi automobiliu keliaujantys keleiviai tuo momentu, kai prireikia pagalbos.
 • Automobiliai, kuriems galioja MAP: visi MITSUBISHI lengvieji ir krovininiai automobiliai, kurių bendroji masė neviršija 3,5 t. MAP paslaugos galioja ir priekaboms, jei jas velka automobiliai, kuriems galioja minėtos MAP paslaugos.
 • MAP galiojimo geografinis tinklas: Airija, Albanija, Andora, Austrija, Belgija, Bosnija-Hercegovina, Bulgarija, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Graikija, Ispanija (b), Italija, Jungtinė Karalystė (c), Kipras, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Monakas, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Rusija (a), San Marino Respublika, Serbija ir Juodkalnija (buvusi Jugoslavija), Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Turkija, Ukraina, Vatikanas, Vengrija, Vokietija.

(a) Galiojimas Rusijoje apsiriboja Sankt Peterburgo ir Maskvos regionais, 50 km spinduliu nuo abiejų miestų išrinių žiedų.
(b) Galiojimas Ispanijoje apima ir Balearų bei Kanarų salas, taip pat nepriklausomus Ceuta ir Melilja miestus.
(c) Galiojimas Jungtinėje Karalystėje apima Gibraltarą ir visas Jungtinės Karalystės nepriklausomas salas, esančias Europos jūrose.

Tuo atveju, kai Jūsų automobilio neįmanoma pataisyti tą pačią dieną dėl elektros ar mechaninio gedimo, Jums ir Jūsų keleiviams gali būti pasiūlyta:

 • Grįžimas taksi: į Jūsų namus, jei atstumas ne didesnis nei 50 km.
 • Pakaitinio automobilio suteikimas: (ne ilgesniam nei 2 darbo dienų laikotarpiui), kad galėtumėte važinėti tuo metu, kol negalėsite naudotis savo automobiliu. Jei esate toliau, nei 50 km nuo namų, Jums bus suteiktas pakaitinis automobilis, kol bus taisomas Jūsų automobilis, bet ne ilgesniam nei 5 darbo dienų laikotarpiui. Prisiminkite, kad privalėsite laikytis automobilius nuomojančios kompanijos sąlygų (draudimas, degalai ir papildomi mokesčiai).
 • Pirmos klasės traukinio bilietas ar ekonominės klasės kelionę lėktuvu: (kai kelionė traukiniu viršija 6 valandas), jei esate nuo namų toliau, nei 50 km atstumu.
 • Apgyvendinimas viešbutyje: (ne ilgiau nei 4 naktims), jei esate toliau, nei 50 km atstumu nuo namų. Gyvenimas viežbutyje priklauso nuo vietinių sąlygų bei esančių laisvų vietų.
  Atsarginių dalių pirkimas ir tiekimas: jei Jūsų automobilis sugedo užsienyje, ir nėra jo taisymui reikalingų atsarginių dalių, MAP, padedant įgaliotųjų MITSUBISHI atstovų tinklui, suras ir patieks atsargines dalis iš kitos šalies (padengiamos tik tiekimo išlaidos).
 • Sutvarkytą automobilį: galite atsiimti iš įgaliotojo MITSUBISHI atstovo arba pareikalauti grąžinti jį į Jūsų šalį.
 • Automobilio grąžinimo galimybes: jei pageidaujate atsiimti automobilį iš įgaliotojo MITSUBISHI atstovo, MAP pasirūpins, kad galėtumėte atvykti taksi, jei esate ne toliau, nei už 50 km. Kitu atveju MAP suteiks Jums pirmos klasės traukinio ar ekonominės klasės lėktuvo bilietus, jei kelionė traukiniu viršys 6 valandas.
 • Automobilio grąžinimas: Jūsų automobilis Jums gali būti atvilktas, arba jį gali grąžinti vairuotojas. Atkreipkite dėmesį, kad automobilio atvežimui su vairuotoju reikia Jūsų sutikimo bei Jūsų įsipareigojimo apmokėti išlaidas degalams ir kelių rinkliavas.

PASTABA! Nesuremontuotų automobilių transportavimas per kitų valstybių sienas: jei Jūsų automobilis sugedo užsienyje, ir tikėtina, kad jo remontas truks ilgiau nei 5 darbo dienas, MAP gali nuspręsti pervežti Jūsų automobilį vilkiku į arčiau Jūsų gyvenamos vietos esantį įgaliotojo MITSUBISHI atstovo serviso centrą Jūsų šalyje.

Tuo atveju, kai Jūsų automobilis yra pavogtas arba nevažiuoja ir negali būti pataisytas tą pačią dieną po autoįvykio, bandymo pavogti, vandalizmo, MAP gali Jums suteikti:

 • Alternatyvų transportą: MAP pasirūpins, kad gržtumėte namo taksi, jei gyvenate ne toliau, nei už 50 km. Kitu atveju gausite pirmos klasės traukinio bilietą ar ekonominės klasės lėktuvo bilietą, jei kelionė trunka ilgiau nei 6 valandas.
 • Teisinės išlaidos: Po autoįvykio, MAP gali sumokėti užstatą iki 2 500 EUR, kai Jūs pateiksite finansinę garantiją ir depozitą. Atkreipkite dėmesį, kad bet kuris avansas turi būti apmokamas per tris mėnesius nuo sąskaitos gavimo.

LABAI SVARBI PASTABA! Prašome atkreipti dėmesį, kad MITSUBISHI MOTORS pagalbos paketas yra pagalbos programa, kuria Jūs galite naudotis nemokamai, nebent būtų raštiškai nurodyta kitaip. Kad išvengtumėte papildomų Išlaidų, įsidėmėkite, kad nėra būtina pačiam organizuoti techninę pagalbą per trečiųjų šalių organizaciją.

UŽSISAKYTI SKAMBUTĮ

Vardas Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Miestas
Sutinku su privatumo politika