logo

Susipažinkite – naujos kartos Mitsubishi ASX

Išvaizda, kuriai neįmanoma atsispirti

Naujasis dramatiškas priekis, pasižymintis iškiliomis LED priekinių žibintų grupėmis, išraiškingomis grotelėmis ir stipriomis automobilio linijomis. Naujasis ASX modelis įgavo išvaizdą, kuriai neįmanoma atsispirti.

Stambios grotelės ir toliau viena nuo kitos išdėstytos lempos suteikia automobiliui ryškų naują veidą. Glotnios pusės ir lengvo lydinio ratai užbaigia bendrą vaizdą. Kam susilieti su minia, jei gali iš jos išsiskirti?

foto

DYNAMIC SHIELD

Apsaugos ir lengvesnio vairavimo kombinacija

Su naujomis priekinėmis grotelėmis ir buferiu, ASX pasižymi dar stipresnėmis dizaino savybėmis. „Dynamic Shield“, užtikrina didesnę apsaugą ne tik keleiviams, bet ir pėstiesiems, o nuožulnus  gaubtas leidžia lengviau pajusti automobilio kampus, taip palengvinant parkavimosi procesą.

foto

HI-TECH LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI

Geresnis apšvietimas tiek priekyje, tiek gale

Priekyje, toliau vienas nuo kito, įmontuoti efektyvūs LED, dienos šviesos žibintai ir rūko žibintai padeda apšviesti didesnę kelio dalį. Gale naujas T formos galinis žibintas, LED stabdžių lemputė ir posūkio žibintas (indikatorius) suteikia geresnį matomumą automobiliams už nugaros.

foto
foto

RED DIAMOND SPALVA

Turtinga, gili raudona

ASX galite rinktis iš 6 dinamiškų spalvų, tarp jų „Diamond Red”, kuri tobulai užbaigia automobilio išorės dizainą, suteikdama jam prabangos įspūdį.

PANORAMINIS STOGAS

Nepraleiskite nuostabių vaizdų

Panoraminis stogas užlieja interjerą šviesa. Tai taip pat reiškia, kad leisdamiesi į nuotykį nepraleisite įspūdingų vaizdų. Norėdami dar labiau pagerinti salono interjerą ir sukurti ramesnį įspūdį, apšvietėme kraštą aplink panoraminį stogą minkštu LED apšvietimu pritaikytu nakčiai.

18 colių lydiniai ratai

Sportiškumo pojūtis

Dabar ASX galima įsigyti su naujo dizaino 18 colių lengvojo lydinio ratlankiais (juodos, pilkos ir sidabrinės spalvos). Lydiniai ne tik atrodo sportiškai, stebulė yra platesnė nei įprastų ratų, todėl tarp jūsų ir kelio yra mažiau gumos. Tai reiškia, kad jūs gaunate tikslesnį vairavimą ir geresnį sukibimą tiek važiuojant šlapia, tiek sausa kelio danga.

Kompaktiškas išore, didelis vidumi

Pakankamai vietos 5 suaugusiems žmonėms, siekiantiems keliauti stilingai! ASX modelis pasižymi puikiomis detalėmis, kurios palengvins ne tik Jūsų kelionę, bet ir gyvenimą.

Šis kompaktiškas visureigis savyje talpina daugybę vietos. Ne tik sėdintiems priekyje, bet ir gale. Prabangos ir technologijų darna leidžia mėgautis itin patogiu keliavimo malonumu.

foto

SMARTPHONE LINK DISPLAY AUDIO (SDA)

Nuolatiniam ryšio palaikymui

ASX informacijos ir pramogų centras yra geresnis nei bet kada anksčiau – su 8 colių ekranu, atnaujinta „TomTom“ navigacijos sistema ir greitesniu procesoriumi, kad per pusę laiko būtų galima įkelti informaciją. Tai taip pat yra garso ir kelionės būklės informacijos, tokios kaip energijos suvartojimas ir važiavimo diapazonas, centras.

foto

ERDVI BAGAŽINĖ

Pasiruošęs kiekvienai kelionei

406 litrų * bagažinės plotas, palyginti su konkurentais, yra didžiulis. Lengvai atidaromas bagažinės dangtis yra pakankamai platus, kad net ir didžiausią daiktą būtų lengva pakrauti.
* apima 13 litrų talpos grindų skyrių su padangų remonto komplektu.

foto

Jūsų ASX. Jūsų miestas

Lengva parkuoti. Lengva vairuoti. Lengva mylėti. Šis visureigis yra pakankamai kompaktiškas, kad galėtų drąsiai judėti po miestą, tačiau pakankamai didelis, kad būtų praktiškas. Pažangi elektroninė elektroninė visų varančiųjų ratų sistema suteikia puikią automobilio valdymo patirtį.

ASX sukurtas naujiems kiekvienos dienos nuotykiams. Jį lengva vairuoti, o elektroninė elektroninė visų varančiųjų ratų sistema suteikia puikią automobilio valdymo patirtį.

foto

ELEKTRONINĖ VISŲ VARANČIŲJŲ RATŲ SISTEMA

Išskirtinė automobilio valdymo patirtis

Ši sistema automobiliui suteikia geresnį posūkį, stabilumą ir valdymą. Tai atliekama nukreipiant sukimo momentą iš priekio į užpakalinę ašį, kai jis nustato automobilio slydimą, o aktyvioji stabilumo kontrolė paskirsto sukimo momentą ir stabdymo jėgą atskiriems ratams, kad išlaikytų stabilų važiavimą.

foto

VAIRAVIMO REŽIMO PASIRINKIMAS

Didesnė sukibimas, kai Jums to reikia

Padidinkite sukibimą ir stabilumą naudodami važiavimo režimo pasirinkimo jungiklį, esantį centrinėje konsolėje. Tiesiog spauskite jį, kol norimas režimas pasirodys daugialypės informacijos ekrane ant brūkšnio. Pasirinkite 2WD, 4WD AUTO arba 4WD LOCK nustatymus.

foto

Įprastiems keliams

Taupus važiavimas normaliais, sausais keliais ir greitkeliais.

foto

Nenuspėjamiems keliams

Didesniam sukibimui, stabilumui dideliu greičiu.

foto

Iššūkius keliantiems keliams

Atvejams, kai reikia maksimalaus sukibimo: esant slidžioms sąlygoms, pavyzdžiui, apledėjusiems keliams ar smėliui.

foto

PAVARŲ SVIRTELĖS

Paprastas pavarų perjungimas

Sportiški F1 stiliaus jungikliai ant vairo kolonėlės reiškia, kad galite pakeisti pavaras paprastu paspaudimu. Taigi jūsų rankos lieka prie vairo, o automobilis lieka saugiai kontroliuojamas.

foto
foto

AUTOMATINĖ STOP & GO SISTEMA

Sumažintos degalų sąnaudos ir emisijos

Automatinė „Stop & Go“ sistema automobiliui sustojus išjungia variklį. Tai sumažina degalų švaistymą ir išmetamą CO2 kiekį, nepažeidžiant elektroninių sistemų. Paspaudus akceleratorių, variklis iškart įsijungia, kad galėtumėte vėl saugiai judėti.

foto

KRUIZO KONTROLĖ

Paprastesnis važiavimas tolimais atstumais

Kruizo kontrolė leidžia automatiškai išlaikyti ASX greitį, nelaikant kojos ant akceleratoriaus pedalo. Tai reiškia ramesnį vairavimą ilgesnėms kelionėms. Norint išjungti kruizo kontrolę reikia tieisog spustelėti stabdžių pedalą.

foto
foto

VISUREIGIO GALIMYBĖS

Kelio nelygumai – ne problema!

ASX turi visus visureigio pranašumus. Aukšta vairavimo padėtis praplečia regos lauką, o vairavimas nelygiais keliais tampa lengvas ir sklandus.

Technologijos

Išlikite prisijungę. ASX padės išlikti prisijungus prie pramogų bei informacijos Jūsų išmaniajame įrenginyje. Mėgstamiausios programėlės ir paslaugos ASX pramogų sistemoje.

foto

Išmanios programėlės. Jūsų automobilyje.

Naujajame ASX galėsite prisijungti naudodami Android Auto™ ir Apple CarPlay™. Paprastai prisijungsite ir naudosite visas savo mėgstamas išmaniojo telefono programėles tiesiai ASX 8 colių liečiamame ekrane arba galėsite valdyti jas balsu.

Mitsubishi ASX saugumas

Lyderiaujame automobilių saugumo technologijose nuo pat pradžios daugiau nei prieš šimtą metų. Šiandien visuose Mitsubishi automobiliuose rasite išmanias sistemas, kurios padės saugiai vairuoti bei keliauti Jums ir Jūsų keleiviams.

foto

Saugesnis visomis oro sąlygomis

Jei jutikliai, esantys visame automobilyje, aptinka nestabilų judėjimą, pavyzdžiui, šoninį slydimą, stabilumo kontrolės funkcija automatiškai kontroliuoja stabdžius ir variklio galią, kad stabilizuotų automobilį. Jei davikliai aptinka rato praslydimą slidžiame paviršiuje, pavyzdžiui, snieguotame kelyje, traukos kontrolės funkcija automatiškai sustabdo slystantį ratą ir kontroliuoja variklio galią užtikrindama stabilumą.

foto

Lengvesnis persirikiavimas

Persirikiavimo asistentas automatiškai įsijungia vos tik spustelėjus posūkio signalą. Sistema mirksėjimu bei garso siganalais įspėja apie galimą susidūrimą, keičiant eismo juostas.

foto

Akloji zona

Aklosios zonos stebėjimo sistema naudoja radarą, kuris įspėja apie kliūtis Jūsų aklojoje zonoje mirksėjimu ir garso signalu.

foto

Važiuokite atbulomis

Galinio bamperio jutikliai įspės Jus apie artėjančias kliūtis, važiuojant atbulomis. Įspėjimo žinutė bei garsinis signalas praneš apie kliūtis.

foto

Pasinaudokite vienetine galimybe įsigyti išskirtinio dizaino miesto visureigį Mitsubishi ECLIPSE CROSS už neįtikėtiną kainą – 18 990 EUR

Visus geriausius pasiūlymus rasite virtualiame Mitsubishi salone

foto

Techniniai duomenys

2.0 Litro 2WD MIVEC 5MT Invite 2.0 Litro 2WD MIVEC CVT Invite 2.0 Litro 2WD MIVEC CVT Intense 2.0 Litro 4WD MIVEC CVT Instyle
Priekiniai stabdžiai Ventiliuojami diskiniai Ventiliuojami diskiniai Ventiliuojami diskiniai Ventiliuojami diskiniai
Galiniai stabdžiai Diskiniai Diskiniai Diskiniai Diskiniai
Variklis 2.0L 16 valve 4 cylinder SOHC MIVEC ECI-Multi 2.0L 16 valve 4 cylinder SOHC MIVEC ECI-Multi 2.0L 16 valve 4 cylinder SOHC MIVEC ECI-Multi 2.0L 16 valve 4 cylinder SOHC MIVEC ECI-Multi
Maks. galia (kW (AG)/rpm) 110 (150)/6,000 110 (150)/6,000 110 (150)/6,000 110 (150)/6,000
Maks. sukimo momentas (Nm (kg-m)/rpm) 195 (19.9)/4,200 195 (19.9)/4,200 195 (19.9)/4,200 195 (19.9)/4,200
Degalų tipas Benzinas Benzinas Benzinas Benzinas
Degalų bako talpa (l) 63 63 63 63
Prošvaisa (cm) 19 19 19 19
Automobilio svoris (kg) 1 355 1 385 1 405 1 470
Pakrauto auto. svoris (kg) 1 970 1 970 1 970 1 970
Įsibėgėjimas nuo 0-100 km/h (s) 10.6 11.7 11.7 12.5
Maks. greitis (km/val.) 190 190 190 190
Degalų sąnaudos (vidutinės) (pagal NEDC) (l/100km) 6.7 6.5 6.8 7.3
Degalų sąnaudos (vidutinės) (pagal WLTP) (l/100km) 7.1 7.4 7.8 8.2
CO2 emisija (pagal NEDC) (g/km) 144 152 156 167
CO2 emisija (pagal WLTP) (g/km) 161 167 176 185

  UŽSISAKYTI SKAMBUTĮ

  Vardas Pavardė
  El. paštas
  Telefono numeris
  Miestas
  Sutinku su privatumo politika