FILOSOFIJA

DRIVE YOUR AMBITION

Ką žinote apie Mitsubishi korporaciją? Ar žinojote, kad mūsų automobiliai laimėjo daugybę tarptautinių ralių, o LANCER modelių dizainas įkvėptas reaktyvinių lėktuvų aerodinamikos? Tikriausiai nežinote, kad Mitsubishi įkūrėjas savo pirmająją kompaniją sukūrė dar 1870 m., o dabar grupei priklauso daugiau kaip 300 įmonių visame pasaulyje. Šios kompanijos kuria ne tik automobilius. Viską – nuo elektronikos, iki tiltų.

DIDŽIUOJAMĖS SAVO PAVELDU

Mitsubishi kūrėjai visada žavėjosi automobilių sportu. Mitsubishi komandai ralis buvo ir yra įdomiausia lenktynių šaka, nes čia atskleidžiamos svarbiausios automobilio savybės: tikslus valdymas, nevaržoma galia ir tvarumas – stiprios konstrukcijos bei nepriekaištinga surinkimo kokybė. Šios savybės puoselėjamos ir kuriant automobilius Jums. Pažinkite mūsų paveldą.

ATSAKOMYBĖ TAUSOTI APLINKĄ

„Mitsubishi“ kompanija nuolat ir nuosekliai mažina savo veiklos bei automobilių įtaką aplinkai. Tokie modeliai kaip COLT su „ClearTec“ varikliais, OUTLANDER PHEV arba i-MiEV yra puikūs tokios strategijos pavyzdžiai. Atraskite „Mitsubishi“ automobilius, pažinkite juos ir sužinokite daugiau apie gamintojo siekius sumažinti gamtos taršą ir kurti tvarią ateitį.

DIZAINO KALBA

Solidi, išraiškinga išvaizda spinduliuoja neprilygstamą rafinuotumą, patikimumą ir efektyvumą kelyje – nuo įspūdingo priekio iki itin patrauklaus galo. Galinga ir patikima bei unikaliai japoniška – tokia yra Mitsubishi dizaino kalba.

  UŽSISAKYTI SKAMBUTĮ

  Vardas Pavardė
  El. paštas
  Telefono numeris
  Miestas
  Sutinku su privatumo politika