7 priežastys rinktis hibridinį automobilį „Outlander PHEV“

Modelis „Mitsubishi Outlander“ su įkraunamąja hibridine sistema (PHEV)

Revoliucingasis miesto visureigis su įkraunamąja hibridine sistema – puikus automobilis tiek šeimai, tiek įmonėms.

 • Itin mažas išmetamo CO2 kiekis: 40 g/km (pagal NEDC).
 • Su įkrauta baterija nuvažiuojamas atstumas – 45 km (WLTP).
 • Mažos eksploatacinės išlaidos.
 • Pažangi keturių varančiųjų ratų technologija.

1 PRIEŽASTIS

Tai pasaulyje perkamiausias įkraunamasis hibridinis automobilis

Modelis „Outlander PHEV“ yra populiariausias pasaulyje įkraunamasis hibridinis automobilis. Vien Jungtinėje Karalystėje nuo 2013 m. parduota 50 000 šio modelio automobilių.

Aplinką mažiau teršiantis, efektyvus tiek kelyje, tiek bekelėje, pakankamai erdvus, kad atostogų galėtų vykti visa šeima, prabangus ir patogus kasdienėms kelionėms.

2 PRIEŽASTIS

Automobilį įkrausite prijungę prie elektros tinklo

Įkraunamieji hibridiniai automobiliai žavi tuo, kad jiems įkrauti nebūtina naudoti degalų. Šio tipo automobilį įkrausite prijungę prie elektros tinklo, taigi naudodami vien elektrą, juo nuvažiuosite toliau ir mokyklą ar darbą pasieksite sunaudodami itin mažai degalų. 

Kelionės į degalinę bus itin retos.

3 PRIEŽASTIS

Galimybė įveikti 600 km atstumą neleis nerimauti

Naudodami vien elektros energiją, nuvažiuosite 45 km, o iš viso su įprastu varikliu – 600 km, taigi su „Outlander PHEV“ hibridiniu automobiliu galėsite nuvykti kur tik panorėję. Įsipilkite degalų bet kurioje degalinėje ir įkraukite bateriją bet kurioje įkrovimo stotelėje arba prijungę automobilį prie standartinio maitinimo lizdo.

4 PRIEŽASTIS

Galimybė sutaupyti

1,69 l/100 km degalų sąnaudos ir 46 g/km CO2 – tai reiškia, kad patiriamos automobilio eksploatacinės išlaidos gali būti itin mažos. 

Pasirinkusios šį automobilį, įmonės gaus daugiau natūrinės naudos (angl. Benefit In Kind, BIK), nes jo išmetamas CO2 kiekis yra itin mažas, taigi šiam modeliui netaikomas taršos mokestis.

5 PRIEŽASTIS

Mažiau teršia aplinką

Įkraunamasis hibridinis automobilis į aplinką išmeta mažiau anglies dioksido.
Modelio „Outlander PHEV“ išmetamas CO2 kiekis yra vos 46 g/km, taigi pasirinkę šį automobilį prisidėsite prie oro kokybės gerinimo ir poveikio aplinkai mažinimo.

6 PRIEŽASTIS

Elektrinė keturių varančiųjų ratų sistema

Modelis „Outlander PHEV“ su keturių varančiųjų ratų sistema, kuri pirmą kartą buvo sumontuota ne vienas ralio lenktynes laimėjusiame modelyje „Lancer Evolution“, pasižymi puikiu efektyvumu bekelės sąlygomis.

Du galingi elektriniai varikliai užtikrina sklandų ir dinamišką vairavimą, kuriam prilygti gali vos keli automobiliai su benzininiais varikliais. Mėgaukitės neįtikėtina galia, kontrole ir trauka.

7 PRIEŽASTIS

Visiška ramybė

Automobiliui suteikiama 5 metų gamintojo garantija, o baterijai – 8 metų garantija.

Visapusišką garantiją suteikiame 5 metams arba 100 000 km, taigi galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis savuoju automobiliu žinodami, kad, įvykus nelaimei, jūsų „Mitsubishi“ salonas suteiks Jums pagalbą.

  UŽSISAKYTI SKAMBUTĮ

  Vardas Pavardė
  El. paštas
  Telefono numeris
  Miestas
  Sutinku su privatumo politika