5 METŲ GARANTIJA

Mes naudojome daugelį metų sukauptą patirtį ir pažangiausią technologiją, kad įsitikintume, jog niekas netrukdys jums mėgautis Mitsubishi. Tikimės, kad jums niekada nereikės naudoti mūsų garantijos, tačiau norėdami suteikti jums maksimalią ramybę, užtikrinome, kad jis yra toks pat patikimas, kaip ir puikia mūsų transporto priemonių reputacija.

APLINKYBĖS

Nauji „Mitsubishi“ automobiliai turi 5 metų arba 100 000 km (priklausomai nuo to, kas įvyksta pirmiausia) garantijos laikotarpį, aprašoma garantinėje serviso knygelėje, kuri jums pristatoma su jūsų automobiliu.„Outlander PHEV“ traukos akumuliatoriaus komplektas turi 8 metų arba 160 000 km garantiją (tik dėl akumuliatoriaus talpos praradimo).

ORIGINALIOS DALYS IR PRIEDAI

Originalios dalys pakeistos ne įprastu garantiniu laikotarpiu (5 metai arba 100 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau) turi dvejų metų aprėptį. Visos Mitsubishi “originalios dalys”, “originalios dalys” ir “originalūs priedai” yra apsaugoti dvejų metų garantija be ridos, nuo tos dienos, kai jie įrengiami transporto priemonėje. Jums tereikia parodyti pirkimo ar montavimo sąskaitą faktūrą ir mes pasirūpinsime likusia. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į oficialų „Mitsubishi“ atstovą.

Apsauga nuo korozijos ir perforacijos iki 12 metų.

„Mitsubishi“ išties daug rūpinasi jūsų automobilio metalinių kėbulo detalių apsaugos sistemomis, todėl mes siūlome nuo 6 iki 12 metų garantijos programą nuo kiauryminės korozijos, priklausomai nuo modelio.

Programa apima kiauryminio prarūdijimo iš vidinės metalinės plokštės pusės i išorę (perforacijos) atvejus ir galioja nuo garantijos pradžios datos be ridos apribojimo.

Apimtis kitose šalyse

Jei ketinate naudoti savo „Mitsubishi“ kitose šalyse, turite visas garantines paslaugas. Visų Europos paslaugų knygoje rasite šalių, kuriose galėsite naudotis ta pačia garantija, sąrašą. Jums reikės jūsų techninės priežiūros įrašo, kad būtų galima užtikrinti, kad remontas būtų garantuotas.

UŽSISAKYTI SKAMBUTĮ

Vardas Pavardė
El. paštas
Telefono numeris
Miestas
Sutinku su privatumo politika