logo

SUKOMPLEKTUOTAS JŪSŲ
GYVENIMUI

DIZAINAS

Iššaukiantis ir veržlus – unikalus ASX dizainas ne tik puikiai papildo dinamiško miesto visureigio savybes. Akį traukiantis dizainas užtikrina išskirtinę automobilio aerodinamiką ir leidžia sumažinti degalų sąnaudas bei triukšmo lygį salone.

VERŽLUS IŠORĖS DIZAINAS

Naujasis “Dynamic Shield” išreiškia galią ir našumą bei simbolizuoja apsaugą tiek vairuotojui, tiek automobiliui. Reaktyvinio lėktuvo įkvėptas dizainas ir chromuotos apdailos detalės sukuria veržlaus ir solidaus visureigio stilių. ASX dizainas iš priekio atrodo tobulai apgalvotas iki smulkiausių detalių. Išraiškingi akcentai, tokie kaip chromuota priešrūkinių žibintų apdaila, sustiprina prabangos įpūdį, o nauja sidabrinė slydimo plokštė suteikia stabilumo ir tvirtumo.

foto

18″ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI

Originalaus dizaino Mitsubishi ratlankiai puikiai papildo išraiškingo miesto visureigio įvaizdį. Aerodinamiškas dizainas ir kruopščiai surinktos detalės – tobulas funkcionalumo ir stiliaus derinys.

foto

PLATUS IR ESTETIŠKAS DIZAINAS GALE

Puikios proporcijos ir estetiškas dizainas pabrėžia tvirtą visureigio stovėseną. Išskirtinis dėmesys detalėms – kruopščiai parinktos visos smulkmenos, net chromuotas dujų išmetimo vamzdis.

foto

IŠSKIRTINIS KOMFORTAS

Aktyviam ir šiuolaikiškam gyvenimui sukurtas ASX pasižymi unikaliomis komforto savybėmis, kurios puikiai dera su dinamišku automobilio valdymu. Nepriekaištinga surinkimo kokybė ir pažangiausios technologijos Jums.

foto

MODERNIAM GYVENIMUI

Jūsų komfortui pažangiausios automobilių technologijos – užveskite savo ASX vienu mygtuko paspaudimu bei kontrastingame ir šiuolaikiškame ekrane vairuotojo prietaisų skydelyje matysite visą svarbiausią informaciją apie automobilį ir jo sistemas. Komfortiškoms Jūsų ir keleivių kelionėms bet kokiomis oro sąlygomis ASX rasite automatinį oro kondicionierių. O šiuolaikiška ir patogi naudoti Bluetooth® laisvų rankų įranga leis Jums bendrauti ir naudotis svarbiausiomis telefono funkcijomis neatitraukiant rankų nuo vairo. Žinoma įrengta ir USB sąsaja, kuri leis lengvai prijungti savo telefoną ar nešiojamąjį muzikos grotuvą ir mėgautis savo muzikos grojaraščiu kiekvienoje kelionėje.

foto

ERDVUS SALONAS

Būsite nustebinti koks erdvus šio kompaktiško miesto visureigio salonas. Universalus ir sumaniai suprojektuotas, ASX salonas gali būti su praktiška tekstiline arba solidžia odos apdaila. Viduje pakankamai erdvės 5 keleiviams ir jų daiktams. Ergonomiškai sumontuotas slankiojantis porankis su daiktadėže ir USB jungtimi. Tai vienas iš daugelio patogių ir praktiškų ASX salono sprendimų.

foto
foto

PANORAMINIS STOGLANGIS SU LED SALONO APŠVIETIMU

Šviesus ir erdvus salonas su panoraminiu stoglangiu sukuria nepaprastą prabangos ir laisvės įspūdį.

foto

PILNAI NULENKIAMOS GALINĖS SĖDYNĖS

SD navigacinė sistema su 7 colių įstrižainės lietimui jautriu LCD ekranu bei paprasta vartotojo sąsaja leis lengvai manevruoti nežinomose vietovėse ir padės pasirinkti optimalų maršrutą.

foto

ITIN TALPI BAGAŽINĖ

Pasiimkite su savimi viską ko reikia kiekvienai kelionei. Iki 419 litrų talpos bagažo skyriuje lengvai sutalpinsite visus savo daiktus, net važiuodami penkiese. Plačiai atsidarančios durys ir žemas slenkstis leis lengvai pakrauti net didelį bagažą.

PATOGUS IR PRAKTIŠKAS

Ergonomiškai sumontuotas slankiojantis porankis su daiktadėže ir USB jungtimi. Tai vienas iš daugelio patogių ir praktiškų ASX salono sprendimų.

PRIETAISŲ SKYDELIS

Salono apdaila ir itin ergonomiškas dizainas sukuria erdvaus ir solidaus automobilio įspūdį. Aiškiai išdėstyti mygtukai ir gausybė praktiškų sprendimų vairuotojui bei keleiviams leis mėgautis kiekviena kelione. Aukštos kokybės oda aptrauktos salono detalės sukuria prabangos įspūdį.

ERGONOMIŠKAS INTERJERAS

Aiškus ir sportiškas dizainas puikiai dera su kokybiškomis apdailos medžiagomis – matydami ir liesdami kiekvieną detalę nuo durų rankenėlių iki vairo, jausite gamintojo dėmesį smulkmenoms ir nepriekaištingą surinkimo kokybę. Kompaktiško miesto visureigio įvaizdis slepia erdvų saloną ir ergonomiškas sėdynes – jos itin patogios, todėl nevargins net ilgose kelionėse.

SUBALANSUOTA GALIA

Unikalus atnaujintų variklių ir MIVEC (Mitsubishi Innovative Valve timing Electronic Control) sistemos derinys užtikrina nepriekaištingą ASX valdymą ir veržlumą tiek mieste, tiek užmiestyje. Pažinkite ir išbandykite.

TIKSLUS VALDYMAS

ASX pasižymi viena plačiausių ratų bazių klasėje, kuri užtikrina išskirtinai komfortišką važiavimą. Unikali važiuoklės konstrukcija puikiai sugeria kelie nelygumus. Mitsubishi komanda ypač daug dėmesio skiria gaminamų automobilių valdymui – ne išimtis ir šis miesto visureigis. Nepaisant solidžių valdymo savybių, ASX išsiskiria itin tiksliu ir sportišku valdymu. Važiuoklė leidžia lengvai valdyti variklio ir transmisijos perduodamą galią.

foto

4WD SISTEMA

Pasirinkti tinkamą važiavimo režimą, priklausomai nuo vairavimo sąlygų ir kelio dangos, itin paprasta – 4WD mygtukas ergonomiškai sumontuotas priekinėje konsolėje.

foto

MECHANINĖ TRANSMISIJA

Galimos dvi mechaninės transmisijos: 5-ių pavarų su 1.6 l varikliu arba 6-ių pavarų, kuri montuojama su 1.8 l agregatu. Abi transmisijos puikiai subalansuotos ir patiks kiekvienam mėgstančiam pilnai valdyti automobilį.

foto

6-IŲ PAVARŲ AUTOMATINĖ TRANSMISIJA

Komplektuojama su 2.2 l dyzeliniu varikliu, ši transmisija idealiai subalansuota komfortiškam ir sklandžiam, tačiau kartu itin dinamiškam važiavimui bet kokiu greičiu.

foto

2.2 DI-D VARIKLIS

2.2 l DI-D variklis komplektuojamas su 6-ių pavarų automatine transmisija pasižymi puikiomis dinaminėmis savybėmis – aukštas sukimo momentas ir itin sklandus pavarų perjungimas užtikrina nepriekaištingai komfortišką valdymą.

foto

1.6 DI-D TURBO VARIKLIS

Puikiai subalansuotas turbodyzelinis variklis išvysto  84kW/114AG galią, tačiau kartu išsiskiria vienomis geriausių eksploatacinių savybių – itin mažos degalų sąnaudos ir CO2 emisijos.

foto

1.6 MIVEC VARIKLIS

Puikiai subalansuotas variklis idealiai tinkantis žmonėms daugiausia važinėjantiems mieste – dinamiškas ir pasižymintis puikiomis akseleracijos savybėmis.

PATOGUMAI

Automobilio salone taip pat netrūksta funkcionalių patogumų. Naujajame modelyje OUTLANDER puikiai dera išskirtinė kokybė ir neįtikėtinas funkcionalumas, todėl jis yra tikras svajonių automobilis. Tapkite jo savininku ir įsitikinkite tuo patys.

AUTOMATINĖ STOP & GO SISTEMA

Automatinė Stop & Go (AS&G) sistema automatiškai užgesina variklį, kai to reikia. Pavyzdžiui, sustojus prie šviesoforo ar eismo spūstyje – taip taupomi degalai ir tausojama aplinka.

foto

PAVAROS PERJUNGIMO INDIKATORIUS

ASX sukurtas galvojant apie malonų ir dinamišką valdymą, todėl modelyje įdiegtos įvairios pagalbinės vairuotojo sistemos. Viena iš jų – pavaros perjungimo indikatorius, leidžiantis optimizuoti degalų sąnaudas ir variklio darbą.

foto

ITIN NAŠUS ALTERNATORIUS

Alternatorius sukomplektuotas su specialiu valdymo moduliu, kuris valdo elektros srovės paskirstymą automobilyje, o tai leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir net CO2 emisijas.  Siekiant optimizuoti variklio darbą ir sumažinti išmetamųjų dujų kiekį, modelyje naudojamas itin mažo klampumo variklio tepalas.

foto
foto

PADANGOS PASIŽYMINČIOS MAŽA TRINTIMI

Rekomenduojame ASX su specialiai šiam modeliui skirtomis padangomis, kurios buvo sukurtos glaudžiant bendradarbiaujant su gamintoju.

foto

YPAČ AERODINAMIŠKAS KĖBULAS

Dėl itin lengvos konstrukcijos ir unikalaus kėbulo dizaino automobilio oro pasipriešinimo koeficientas – vienas mažiausių klasėje, CD = 0.32.

foto

STABDANT GENERUOJAMA ENERGIJA

Akumuliatorius šiek tiek įkraunamas kaskart Jums nuspaudus stabdžių pedalą ar tiesiog atleidus akseleratorių. Dėka unikalių technologijų ir specialaus alternatoriaus ASX sunaudoja mažiau energijos ir degalų.

MAKSIMALUS SAUGUMAS

Dėka itin kokybiškos ir tvirtos konstrukcijos bei pažangiausių saugumo technologijų, ASX buvo skirtas maksimalus – 5 žvaigždučių – įvertinimas už saugumą EuroNCAP testuose.

TVIRTAS IR SAUGUS

ASX sumontuotos 7 saugos oro pagalvės, kurios užtikrina maksimalų saugumą kiekvienam automobilio keleiviui. Vairuotojo pusėje sumontuota papildoma kelių saugos oro pagalvė. Unikali Mitsubishi sukurta RISE kėbulo struktūra užtikrina ne tik itin lengvą automobilio konstrukciją ir puikias aerodinamines savybes, bet yra ypač tvirta. Tiksliai suprojektuota ir preciziškai surinkta, ši kėbulo konstrukcija užtikrina maksimalų saugumą vairuotojui ir keleiviams.

foto

PLATAUS APŠVIETIMO KAMPO HID ŽIBINTAI

Puikus matomumas bet kokiomis oro sąlygomis – ASX montuojami pažangūs plataus apšvietimo kampo HID (High Intensity Discharge) priekiniai žibintai skleidžia ypač intensyvią šviesą.

foto

AKTYVI STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA (ASC)

“Active Stability Control” sistema specialių jutiklių dėka gali realiu stebėti automobilio judėjimo kryptį ir, nustačius šoninį slydimą, kontroliuoti sukimo momentą ir aktyvuoti stabdžius. Tokiu būdu išlaikoma saugi važiavimo trajektorija ir užtikrinamas automobilio stabilumas.

foto
foto

ABS SU EBD TECHNOLOGIJA

Pažangi ABS sistema veikia kartu su kitomis pagalbinėmis technologijomis. Staigiai stabdant ar važiuojant slidžiu kelio paviršiumi sistema neleidžia užsiblokuoti ratams, kad Jūs galėtumėte maksimaliai tiksliai valdyti automobilį. Kartu veikianti EBD technologija (Electronic Brake-force Distribution) tolygiai paskirsto reikalingą stabdymo jėgą.

foto

PAGALBINĖ PAJUDĖJIMO ĮKALNĖJE SISTEMA (HSA)

HSA yra nepakeičiama pagalbinė sistema Jūsų komfortui, ypač važiuojant miesto gatvėse. Speciali technologija sustojus įkalnėje aktyvuoja stabdžius, kurie atleidžiami palaipsniui po to, kai pradedate vėl judėti į priekį.

foto
foto

SUKIBIMO SU KELIO PAVIRŠIUMI KONTROLĖ

Sistema nuolat stebi ir kontroliuoja ratų sukibimą ir vos nustačius praslydimą su kelio paviršiumi pakoreguoja iš variklio perduodamą galią ir, esant reikalui, paskirsto stabdymo jėgą, kad užtikrintų automobilio stabilumą ir tikslų valdymą kiekvienoje situacijoje.

foto

AUKŠTA SĖDĖJIMO POZICIJA

Puikus matomumas ir komfortas – aukšta sėdėsena užtikrina lengvą automobilio valdymą ir sustiprina erdvaus bei didelio visureigio įspūdį. Tiek vairuotojas, tiek keleiviai gali mėgautis puikiu vaizdu visomis kryptimis.

foto

PAGALBINĖ PARKAVIMO SISTEMA

Galiniame bamperyje sumontuoti jutikliai tiksliai nustato atstumą iki galimų kliūčių ir padeda lengviau manevruoti mažose erdvėse ar parkuojant automobilį.

foto

GALINIO VAIZDO KAMERA

Komplektuojama kartu su navigacine sistema, ši kamera perduoda vaizdą ryškiame lietimui jautriame ekrane ir padeda manevruoti važiuojant atbuline eiga.

foto

PAGALBINĖ AVARINIO STABDYMO SISTEMA

“Brake Override System” pagalbinė sistema aktyvuojama staigiai stabdant – ji leidžia sustabdyti automobilį pavojingoje situacijoje net jei stabdant kartu prispaustas ir greičio pedalas.

foto

TEST

TECHNINIAI DUOMENYS

1.6 LITRO 2WD MIVEC 5 MT 1.6 LITRO 2WD MIVEC 5MT ASG
PRIEKINIAI STABDŽIAI VENTILIUOJAMI DISKINIAI VENTILIUOJAMI DISKINIAI
GALINIAI STABDŽIAI DISKINIAI DISKINIAI
VARIKLIS 1.6 L 16-VALVE DOHC MIVEC 1.6 L 16-VALVE DOHC MIVEC
MAKS. GALIA KW (AG)/RPM 86 (117)/6,000 86 (117)/6,000
MAKS. SUKIMO MOMENTAS NM (KG-M)RPM 154 (15.7)/4,000 154 (15.7)/4,000
DEGALŲ TIPAS BENZINAS BENZINAS
DEGALŲ BAKO TALPA (L) 63 63
AUTOMOBILIO SVORIS (KG) 1,260 - 1275 1,260 - 1275
PAKRAUTO AUTO. SVORIS (KG) 1,870 1,870
MAKS. STOGO KROVUMAS 80 80
ĮSIBĖGĖJIMAS (0-100 KM/H)/S 11.5 11.5
MAKS. GREITIS (KM/VAL.) 183 183
DEGALŲ SĄNAUDOS MIESTE (L/100 KM) 7.4 7.0
DEGALŲ SĄNAUDOS (UŽMIESTYJE) (L/100 KM) 4.9 5.0
DEGALŲ SĄNAUDOS (VIDUTINĖS) (L/100 KM) 5.8 5.7
ENERGIJOS KLASĖ
CO2 EMISIJA (G/KM) 135 131
REVERSE 3,727 3,727
FINAL 4,333 4,333
Klase

STANDARTINĖ ĮRANGA

INFORM - 2WD INVITE + 2WD INTENSE - 2WD INTENSE + 2WD
PADANGOS IR RATLANKIAI: 215/70R16 PADANGOS SU 16" PLIENINIAIS RATLANKIAIS
PADANGOS IR RATLANKIAI: 215/70R16 PADANGOS SU 16" LENGVO LYDINIO RATLANKIAIS
PADANGOS IR RATLANKIAI: 225/55R18 PADANGOS SU 18" LENGVO LYDINIO RATLANKIAIS
ACTIVE STABILITY CONTROL (ASC)
ABS (STABDŽIŲ ANTIBLOKAVIMO SISTEMA) SU EBD (ELEKTRONINĖ STABDŽIŲ JĖGOS PASKIRSTYMO SISTEMA IR STABDŽIŲ ASISTENTU)
HILL START ASSIST ĮKALNĖS SISTEMA
STABDŽIŲ STIPRINTUVO SISTEMA
SRS PRIEKINĖS VAIRUOTOJO IR KELEIVIO SAUGOS PAGALVĖS
SRS ŠONINĖS IR GALINĖS SAUGOS PAGALVĖS
SRS VAIRUOTOJO KELIŲ SAUGOS PAGALVĖS
SAUGOS DIRŽAI: PRIEKINIAI TRITAŠKIAI ELR SAUGOS DIRŽAI
SAUGOS DIRŽAI: PRIEKINIŲ SAUGOS DIRŽŲ ĮTEMPĖJAI IR RIBOTUVAI
SAUGOS DIRŽAI: REGULIUOJAMAS SAUGOS DIRŽŲ AUKŠTIS PRIEKYJE
SAUGOS DIRŽAI: GALINIAI TRITAŠKIAI ELR SAUGOS DIRŽAI (TRYS SĖDIMOS VIETOS)
ISO-FIX VAIKIŠKŲ KĖDUČIŲ TVIRTINIMAI GALE (2)
GALINIŲ DURŲ UŽRAKTAS VAIKŲ SAUGUMUI
PADANGŲ SLĖGIO STEBĖJIMO SISTEMA
ESS (EMERGENCY STOP SIGNAL) SISTEMA STAIGIAI STABDANT
VARIKLIO IMOBILIZATORIUS
CROMO APDAILA IŠORĖJE
LUXURY INTERJERO PAKETAS, ALIUMINIO PEDALAI
ŽIBINTAI: HALOGENAI
ŽIBINTAI" SUPER WIDE RANGE HID KSENONINIAI ŽIBINTAI
ŽIBINTAI: AUTOMATINĖS ŠVIESOS
ŽIBINTAI: PLAUNAMI
PRIEKINIAI RŪKO ŽIBINTAI
TONUOTI STIKLAI
ŠILDOMAS GALINIS STIKLAS
TAMSINTI GALINIAI STIKLAI
KINTAMO INTERVALO VALYTUVAI IR PLOVIKLIAI
LIETAUS JUTIKLIS
KĖBULO SPALVOS ŠILDOMI VEIDRODĖLIAI
KĖBULO SPALVOS ŠILDOMI IR ELEKTRA UŽLENKIAMI VEIDRODĖLIAI SU POSŪKIŲ LEMPUTĖMIS
CHROMUOTOS IŠORINIŲ DURŲ RANKENĖLĖS
JUODI STOGO BAGAŽINĖS LAIKIKLIAI
PANORAMINIS STOGLANGIS
ODA APTRAUKTAS VAIRAS IR PAVARŲ SVIRTIS
KETURIOMIS KRYPTIMIS REGULIUOJAMAS VAIRAS
NUOLATINIO GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
MULTIFUNKCINIS SKYSTŲJŲ KRISTALŲ EKRANAS
MECHANIŠKAI REGULIUOJAMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS; VAIRUOTOJO - REGULIUOJAMAS AUKŠTIS
NAUJOS TEKSTILĖS SĖDYNĖS
ŠILDOMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS
REGULIUOJAMI PRIEKINIŲ SĖDYNIŲ POGALVIAI
60:40 SANTYKIU NULENKIAMA GALINĖ SĖDYNĖ SU 3 POGALVIAIS
GALINIS PORANKIS SU PUODELIŲ LAIKIKLIAIS
ŠALDOMA DAIKTADĖŽĖ
KIŠENĖS IR BUTELIŲ LAIKIKLIAI PRIEKINĖSE DURELĖSE
GALINIO SALONO LEMPA (NĖRA GALIMA SU PANORAMINIU STOGU) (PAPILDOMA ĮRANGA)
AUTOMATINIS ORO KONDICIONIERIUS
ORO KONDICIONIERIUS
VĖDINIMAS: ORO FILTRAS
NUOTOLINIS CENTRINIS DURŲ UŽRAKTAS
BERAKTĖ DURŲ UŽRAKINIMO IR VARIKLIO PALEIDIMO SISTEMA
ELEKTRA VALDOMI LANGAI
4 GARSIAKALBIAI
6 GARSIAKALBIAI
AM/FM RADIJAS SU CD/MP3 GROTUVU
SKYSTŲJŲ KRISTALŲ EKRANAS SU RADIJO/CD/MP3 GROTUVU, IŠSKIRTINE ROCKFORD FOSGATE PREMIUM GARSO APARATŪRA SU 9 GARSIAKALBIAIS, 710KW STIPRINTUVU IR GALINIO VAIZDO KAMERA
USB JUNGTIS
PARKINGO SISTEMA GALE
BLUETOOTH LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA SU VALDYMU ANT VAIRO
VAIRAS SU GARSO, AUTOPILOTO VALDYMO MYGTUKAIS
GARSO IZOLIACIJOS PAKETAS
RATŲ ARKŲ APDAILOS
MITSUBISHI "RYKLIO PELEKO FORMOS" ANTENA
AUTO START/STOP SISTEMA